Відпочинок в Буковелі

Хочете побувати в казці, не залишаючи меж нашої країни? Організуйте свій відпочинок в одному з кращих гірськолижних курортів України та світу – Буковелі.

Будучи одним із знаменитих і успішно розвиваються центрів туризму, Буковель з кожним роком залучає все більше і більше активних гостей. І найголовніше, що тут можна організувати собі відпочинок на будь-який смак.

Головними перевагами курорту Буковель є:

  • різноманіття гірськолижних спусків різного рівня складності;
  • розвинена інфраструктура і наявність всього, що потрібно для повноцінного відпочинку;
  • діюча охоронна система і сучасні пропуску, що спрощують катання;
  • безліч спеціалізованих шкіл, навчальних катання на лижах, сноубордах;
  • прийнятні ціни на житло і різні розваги.

Саме в Карпатах ви зможете по-справжньому відпочити від повсякденної суєти, відчути єднання природи з людиною і насолодитися красою місцевих околиць.

І навіть якщо у вас немає власного інвентарю та екіпіровки для спуску на лижах або сноубордах, то ви без проблем зможете взяти їх на прокат. Ну а для любителів екстриму тут в оренду здаються скутера і снігоходи.

Пам’ятайте, що по-справжньому відпочити від справ насущних можна саме в Буковелі, залишивши в пам’яті незабутні моменти і бажання знову організувати поїздку. А для проживання варто вибирати комфортабельні апартаменти вілли «Анет», яка розташувалася менше, ніж за два кілометри від підйомників. Для уточнення всіх цікавлять вас питань і бронювання номера ви можете звертатися до адміністрації.