Відпочинок в Буковелі взимку

Відпочинок в Буковелі в зимовий період стане для вас самим дивним і незабутнім. Завдяки вдалому розташуванню гір вам не страшні будуть холоду і вітри. А це означає, що можна сміливо вирушати на прогулянку, кататися по засніжених схилах на лижах, сноубордах, відвідувати каток і багато іншого. Але давайте по порядку.

Сам гірськолижний курорт Буковель рясніє кількістю і різноманітністю трас, загальна протяжність яких сягає 50 км. Це означає, що вам буде, де розгулятися! Всі траси оснащені сучасною технікою і підйомниками, висвітлюються в темний час доби і доступні для підкорення новачкам, професіоналам.

Біля кожного підйомника (бугельного, крісельного, мультіліфтового) функціонують пункти харчування. Тут можна підкріпитися і продовжити свої активні подвиги вже на схилах. І не проблема, якщо ви ніколи не стояли на лижах. Завдяки інструкторам спеціалізованої школи, які відкриють вам ази даного виду спорту, ви швидко освоїте їзду на лижах і випередите своїх друзів.

Як розваги та відпочинку можна вибрати похід в сноупарк. Взимку ця спеціально обладнаний майданчик, призначена для катання на лижах і сноубордах, обладнана фігурами, які потрібно вміло об’їжджати. Будьте впевнені, що під чуйним керівництвом інструктора ви зможете освоїти найпростіші і складні трюки їзди на лижах.

Не варто ігнорувати їзду на сноубайках. Це розвага підкорить ваше серце і дозволить освоїти найрізноманітніші стилі катання, поєднати мінімум небезпеки і максимум екстриму.

Цікавими для вас стануть захоплюючі прогулянки на собачих упряжках. Маршрут для їзди зазвичай прокладається по лісових стежках, де вам відкриються мальовничі пейзажі зимового карпатського лісу. Помилуватися тутешніми красотами і вершинами гір можна і на снігоході, який з комфортом і драйвом доставить вас в будь-яку точку гір.

Ну а якщо ви любите ковзани, тоді варто відвідати в Буковелі каток. Ідеально рівна поверхня льоду дозволить вам разом з сім’єю і друзями перевірити координацію своїх рухів і випробувати себе на спритність.

Ми розповіли вам лише про деякі розваги, які будуть доступні вам в Буковелі взимку. Приїжджайте в наш готель «Анет» і отримуйте задоволення від кожного виду відпочинку.