Сауна

Організуйте похід в сучасну сауну на дровах з басейном, в якій облаштовано зона відпочинку, і оціните всі переваги нашого закладу. Саме тут ви зможете попаритися в кращих традиціях Закарпаття, а також з комфортом і користю для здоров’я провести свій вільний час.

Наша сауна на дровах розрахована на 10 осіб, тому сюди можна прийти як в компанії друзів, так і на самоті. Ми впевнені, що порадуємо вас впорядкованістю території сауни і внутрішньої оснащеністю.

В залежності від побажань ви зможете орендувати приміщення на 1, 2 години і більше і очистити свій організм від шлаків, жирових відкладень, токсичних речовин. Саме в сауні ви зможете скинути напругу, що нагромадилася, отримати задоволення від спілкування з друзями і хоча б на час забути про насущні справи.

Для уточнення вартості послуг і оренди сауни на дровах разом з басейном ви можете звернутися до адміністрації вілли «Анет» або скористатися прейскурантом цін. І пам’ятайте, що в будь-який час ми допоможемо вамрасслабіться, поєднати приємне з корисним і зробимо ваш відпочинок незабутнім!

Напишіть нам

Залиште свою заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами
протягом найближчої години. Дякуємо за Ваше звернення.