Послуги вілли “Анет”

Вілла «Анет» – це чудова готель, в якій ви зможете відпочити від повсякденної суєти в компанії рідних та друзів. Саме тут ви зможете насолодитися красою закарпатських гір, відчути гостинність доброзичливого персоналу та організувати по-справжньому незабутній і різноманітний відпочинок.

На території вілли для вас обладнана безкоштовна паркувальна зона, функціонує лазня на дровах з басейном і організовано спеціальне місце для сушіння лиж. У будь-який зручний час і за додаткову плату наші співробітники зустрінуть вас в аеропорту або на залізничному вокзалі, а також доставлять без запізнень прямо до поїзда, літака.

До ваших послуг запропонована прання і прасування білизни, доставка смачних страв і напоїв в номер, прокат лиж і велосипедів. Орендувавши гірськолижне спорядження або велосипед, ви зможете покататися по довколишніх околицях і насолодитися чистим повітрям, красою лісових масивів.

Відпочиваючи в готелі, ви також зможете відвідати наш затишний ресторан, в меню якого можна вибрати колоритні і смачні страви української та гуцульської кухні.

Ресторан

У затишному залі ресторану, розташованого на території вілли і розрахованого на 70 персон, вашій увазі будуть запропоновані смачні і корисні страви гуцульської, української кухні, замовити які можна і в номер. Кожне з них готується по-домашньому під чуйним керівництвом шеф-кухаря.

докладніше

Сауна

для організації незабутнього відпочинку ви можете відвідати в готелі сауну на дровах разом з контрастним басейном. Одночасно в ній може паритися до 10 осіб, що дозволить вам безтурботно відпочити разом з друзями і поєднати приємне з корисним.

докладніше