наші номери

Номери в готелі “Анет”

Вирішивши відпочити в затишному чотириповерховому готелі «Анет», ви зможете забронювати один з кращих номерів вілли. Вашій увазі запропоновані:

Двомісний номер

це просторі, комфортабельні і оснащені всім необхідним апартаменти, які стануть прекрасним варіантом для повноцінного відпочинку сімейної пари.

докладніше

Тримісний номер

це наповнені світлом і місткі апартаменти, які дозволять вам відчути себе як вдома після активної поїздки в гори або прогулянки по лісових масивах.

докладніше

Чотиримісний мансардний номер

це затишні і просторі апартаменти, наповнені приємною атмосферою і облаштовані для комфортного відпочинку невеликої компанії, повноцінної сім’ї.

докладніше

Номер «Люкс»

це шикарні апартаменти з незвичайним дизайном інтер’єру, в яких ви забудете про свої проблеми і поринете в казкові дні відпочинку.

докладніше

Незабутній відпочинок

Всі апартаменти оснащені в заміському стилі та мають у своєму розпорядженні до повноцінного відпочинку, розслабленню. Саме тут ви зможете насолодитися справді домашньою атмосферою і створеним комфортом, відпочити від насущних проблем і скуштувати всю красу організованою поїздки. До того ж з вікон кожного номера вам відкриються приголомшливі види на гори, лісові масиви і прилеглі околиці. У будь-який момент ви зможете вийти на балкон, щоб помилуватися цією красою.